| Brand | DIALN |
|---|---|
| Device Model | X62S |
| OS Version | Android 13 (Go edition) |
| Color | Black |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| CPU | 2.0 GHz Quad-Core Processor |
| RAM | 3GB |
| Storage_GB | 32GB |
| Battery_mAh | Li-Ion 3000mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Audio_Jack | Yes |
| NFC | No |








Dialn X62S
$399.00 Original price was: $399.00.$349.00Current price is: $349.00.
Brand Dialn
Device Model X62s
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand Apple
Device Model iPhone 17
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB, 512GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB, 512GB
Logic Z3L
Brand Logic
Device Model Z3L

Brand Motorola
Device Model G05
OS Version Android 15
RAM 4GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA G05
Brand Motorola
Device Model G05
OS Version Android 15
RAM 4GB
Storage_GB 128GB

Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro Max
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17 PRO MAX
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro Max
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB

Brand Cloud Mobile
Device Model C8
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB
Quick View
Wishlist
Compare
CLOUD STRATUS C8
Brand Cloud Mobile
Device Model C8
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB












