| Brand | Motorola |
|---|---|
| Device Model | E15 |
| OS Version | Android 14 |
| Color | Fresh Lavender, Misty Blue |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| CPU | 2.2GHz Quad-Core Processor |
| RAM | 2GB |
| Storage_GB | 64GB |
| Battery_mAh | 5200mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Audio_Jack | Yes |
| NFC | No |








MOTOROLA E15
$699.00 Original price was: $699.00.$649.00Current price is: $649.00.
Brand Motorola
Device Model E15
OS Version Android 14
RAM 2GB
Storage_GB 64GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand Motorola
Device Model G55
OS Version Android 14
RAM 4GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA G55
Brand Motorola
Device Model G55
OS Version Android 14
RAM 4GB
Storage_GB 256GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16e
OS Version iOS 18.3.1, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16E
Brand Apple
Device Model iPhone 16e
OS Version iOS 18.3.1, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand Google
Device Model Pixel 10 Pro
OS Version Android 16, up to 7 major Android upgrades
RAM 16GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
GOOGLE PIXEL 10
Brand Google
Device Model Pixel 10 Pro
OS Version Android 16, up to 7 major Android upgrades
RAM 16GB
Storage_GB 128GB

Brand BLU
Device Model G33
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 2GB
Storage_GB 16GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN Nova
Brand BLU
Device Model G33
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 2GB
Storage_GB 16GB

Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro Max
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17 PRO MAX
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro Max
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB










