| Brand | Motorola |
|---|---|
| Device Model | G05 |
| OS Version | Android 15 |
| Color | Sea Green, Sunrise Orange |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| RAM | 4GB |
| Storage_GB | 128GB |
| Battery_mAh | 5200mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
| Audio_Jack | 3.5MM |
| NFC | Yes |










MOTOROLA G05
$999.00 Original price was: $999.00.$949.00Current price is: $949.00.
Brand Motorola
Device Model G05
OS Version Android 15
RAM 4GB
Storage_GB 128GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN Neo
Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB

Brand Apple
Device Model iPhone 17 Air
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 515GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17 AIR
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17 Air
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 515GB

Brand Motorola
Device Model G55
OS Version Android 14
RAM 4GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA G55
Brand Motorola
Device Model G55
OS Version Android 14
RAM 4GB
Storage_GB 256GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16
Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand Apple
Device Model iPhone 14
OS Version iOS 16, upgradable to iOS 26.2
RAM 6GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 14
Brand Apple
Device Model iPhone 14
OS Version iOS 16, upgradable to iOS 26.2
RAM 6GB
Storage_GB 128GB











