| Brand | SOHO STYLE |
|---|---|
| Device Model | SS5724G |
| OS Version | Android 13 |
| Color | Black, Blue, Green, Red, White, Yellow |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| CPU | MediaTek MT6739, Quad Core |
| RAM | 2GB |
| Storage_GB | 16GB |
| Battery_mAh | 2100mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Audio_Jack | No |
| NFC | No |










SOHO STYLE SS5724G
$399.00 Original price was: $399.00.$349.00Current price is: $349.00.
Brand SOHO STYLE
Device Model Ss5724G
OS Version Android 13
RAM 2GB
Storage_GB 16GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro Max
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16 PRO MAX
Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro Max
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB

Brand Motorola
Device Model Edge 60
OS Version Android 16, up to 3 or 4 major Android upgrades (market/region dependent)
RAM 8GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA EDGE 60
Brand Motorola
Device Model Edge 60
OS Version Android 16, up to 3 or 4 major Android upgrades (market/region dependent)
RAM 8GB
Storage_GB 256GB

Brand Motorola
Device Model G05
OS Version Android 15
RAM 4GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA G05
Brand Motorola
Device Model G05
OS Version Android 15
RAM 4GB
Storage_GB 128GB

Brand Motorola
Device Model E15
OS Version Android 14
RAM 2GB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA E15
Brand Motorola
Device Model E15
OS Version Android 14
RAM 2GB
Storage_GB 64GB

Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN Neo
Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB












