| Brand | Orbic |
|---|---|
| Device Model | Journey |
| OS Version | Android 10 |
| Color | Black |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| RAM | 1GB |
| Storage_GB | 8GB |
| Battery_mAh | 1400mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C 2.1 |
| Audio_Jack | No |














ORBIC JOURNEY
$899.00 Original price was: $899.00.$849.00Current price is: $849.00.
Brand Orbic
Device Model Journey
OS Version Android 10
RAM 1GB
Storage_GB 8GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand Dialn
Device Model X68
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
Dialn X68
Brand Dialn
Device Model X68
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 128GB

Brand Google
Device Model Pixel 10 Pro
OS Version Android 16, up to 7 major Android upgrades
RAM 16GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
GOOGLE PIXEL 10
Brand Google
Device Model Pixel 10 Pro
OS Version Android 16, up to 7 major Android upgrades
RAM 16GB
Storage_GB 128GB

Brand Apple
Device Model iPhone 17 Air
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 515GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17 AIR
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17 Air
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 515GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16
Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN Neo
Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB











