| Brand | Motorola |
|---|---|
| Device Model | Moto G Stylus |
| OS Version | Android 14 (Go edition) |
| Color | Twilight Blue |
| Body Material | Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, plastic back |
| Weight | 178.8 g (6.31 oz) |
| Chipset | Unisoc T606 (12 nm) |
| RAM | 8GB |
| Storage_GB | 128GB |
| Battery_mAh | 5000mAh |
| Connectivity | 5.0, A2DP, LE, USB Type-C 2.0, Yes, No |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Audio_Jack | Yes |
| NFC | No |








MOTOROLA MOTO G Stylus
$899.00 Original price was: $899.00.$849.00Current price is: $849.00.
Brand Motorola
Device Model Moto G Stylus
OS Version Android 14 (Go edition)
RAM 2, 8GB
Storage_GB 128GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN Neo
Brand DIALN
Device Model Neo
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB

Brand Motorola
Device Model Edge 60
OS Version Android 16, up to 3 or 4 major Android upgrades (market/region dependent)
RAM 8GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA EDGE 60
Brand Motorola
Device Model Edge 60
OS Version Android 16, up to 3 or 4 major Android upgrades (market/region dependent)
RAM 8GB
Storage_GB 256GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro Max
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16 PRO MAX
Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro Max
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB

Brand Dialn
Device Model X65
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN X65
Brand Dialn
Device Model X65
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB

Brand Motorola
Device Model Edge 50
OS Version Android 16, up to 3 or 4 major Android upgrades (market/region dependent)
RAM 12GB
Storage_GB 512GB
Quick View
Wishlist
Compare
MOTOROLA EDGE 50
Brand Motorola
Device Model Edge 50
OS Version Android 16, up to 3 or 4 major Android upgrades (market/region dependent)
RAM 12GB
Storage_GB 512GB











