| Brand | SOHO STYLE |
|---|---|
| Device Model | S1586K |
| OS Version | Android 13 |
| Color | Dark Green, Misty Blue, Red, Shadow Black |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| CPU | MediaTek MT6739, Quad Core |
| RAM | 2GB |
| Storage_GB | 16GB |
| Battery_mAh | 2100mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Audio_Jack | No |
| NFC | No |










SOHO STYLE S1586K
$299.00 Original price was: $299.00.$249.00Current price is: $249.00.
Brand SOHO STYLE
Device Model S1586K
OS Version Android 13
RAM 2GB
Storage_GB 16GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand MAXWEST
Device Model Vice
RAM 128MB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
Maxwest Vice
Brand MAXWEST
Device Model Vice
RAM 128MB
Storage_GB 64GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16
Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16 PRO
Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand DIALN
Device Model G10
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN G10
Brand DIALN
Device Model G10
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 64GB

Brand Dialn
Device Model X68
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
Dialn X68
Brand Dialn
Device Model X68
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 4GB
Storage_GB 128GB












