| Brand | Orbic |
|---|---|
| Device Model | Maui |
| OS Version | Android 10 |
| Color | Black |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| RAM | 2GB |
| Storage_GB | 32GB |
| Battery_mAh | 3000mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C 2.2 |
| Audio_Jack | No |












ORBIC Maui+
$599.00 Original price was: $599.00.$549.00Current price is: $549.00.
Brand Orbic
Device Model Maui+
OS Version Android 10
RAM 2GB
Storage_GB 32GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand Dialn
Device Model X62s
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB
Quick View
Wishlist
Compare
Dialn X62S
Brand Dialn
Device Model X62s
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16 PRO
Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand BLU
Device Model G33
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 2GB
Storage_GB 16GB
Quick View
Wishlist
Compare
DIALN Nova
Brand BLU
Device Model G33
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 2GB
Storage_GB 16GB

Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17 PRO
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro Max
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16 PRO MAX
Brand Apple
Device Model iPhone 16 Pro Max
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 256GB












