| Brand | DIALN |
|---|---|
| Device Model | X65 |
| OS Version | Android 13 (Go edition) |
| Color | Black, Grey, Red |
| Body Material | Glass front, plastic back, plastic frame |
| CPU | 2.0 GHz Quad-Core Processor |
| RAM | 3GB |
| Storage_GB | 32GB |
| Battery_mAh | Li-Ion 4500mAh |
| Connectivity | 4G LTE |
| USB | USB Type-C |
| Audio_Jack | 3.5MM |
| NFC | No |








DIALN X65
$399.00 Original price was: $399.00.$349.00Current price is: $349.00.
Brand Dialn
Device Model X65
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 3GB
Storage_GB 32GB
There are no reviews yet.
Recently Viewed

Brand MAXWEST
Device Model Vice
RAM 128MB
Storage_GB 64GB
Quick View
Wishlist
Compare
Maxwest Vice
Brand MAXWEST
Device Model Vice
RAM 128MB
Storage_GB 64GB

Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 17 PRO
$449.00 – $949.00Price range: $449.00 through $949.00Brand Apple
Device Model iPhone 17 Pro
OS Version iOS 26, upgradable to iOS 26.2
RAM 12GB
Storage_GB 256GB, 512GB

Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 16
Brand Apple
Device Model iPhone 16
OS Version iOS 18, upgradable to iOS 26.2
RAM 8GB
Storage_GB 128GB

Brand BLU
Device Model G33
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 2GB
Storage_GB 16GB
Quick View
Wishlist
Compare
BLU G33
Brand BLU
Device Model G33
OS Version Android 13 (Go edition)
RAM 2GB
Storage_GB 16GB

Brand Apple
Device Model iPhone 14
OS Version iOS 16, upgradable to iOS 26.2
RAM 6GB
Storage_GB 128GB
Quick View
Wishlist
Compare
APPLE IPHONE 14
Brand Apple
Device Model iPhone 14
OS Version iOS 16, upgradable to iOS 26.2
RAM 6GB
Storage_GB 128GB













